Zabieganie, stres, zapominanie o własnych potrzebach… Zna to większość z nas. Szczególnie kobiety, które nadzwyczaj często przedkładają dobro innych nad swoje. Na Mazowszu jest jednak miejsce, gdzie można odzyskać siebie, stawiając na relaks w najlepszym od lat holistycznym SPA w Polsce – Manor House SPA. 

Chlewiska niedaleko Radomia – to tu znajduje się wspaniały kompleks złożony z pięciogwiazdkowego Pałacu Odrowążów oraz czterogwiazdkowego hotelu, w których odzyskuje się siebie: siły witalne, kobiecość, zdrowie i świetne samopoczucie. To jedyne tak nasycone bioenergią miejsce w naszym kraju – emanuje stąd ponad 30 tysięcy jednostek pozytywnej energii w skali Bovisa (!). Ponieważ to prawie pięciokrotnie więcej, niż wynosi neutralny dla człowieka poziom bioenergii, oczywiste jest, dlaczego w tym wyjątkowym miejscu powstało Polskie Centrum Biowitalności.

Holistyczny Manor House SPA – wszystko, czego pragną ciało i psychika

W przepięknym o każdej porze roku, ogromnym, bo zajmującym 10 hektarów parku, gdzie zachwycająca pomnikowa przyroda współgra z bogatą historią regionu, znajduje się jedyny taki w Polsce hotel i ośrodek SPA. Jest luksusowy oraz przyjazny weganom i alergikom – jako jeden z dwóch tylko hoteli w naszym kraju posiada pokoje certyfikowane międzynarodowym znakiem ECARF.

Nad przywróceniem harmonii ciału i psychice każdego gościa Manor House SPA czuwają doświadczeni, wysoko wykwalifikowani specjaliści, którzy dbają, aby podczas pobytu można było maksymalnie czerpać z zasobów dobrej energii naturalnej tego miejsca. Dzięki holistycznemu podejściu siły witalne można tu regenerować z wykorzystaniem naturalnych, nietuzinkowych terapii tematycznych – do wyboru są m.in. Terapia Biowitalna, Terapia Harmonizowania Czakr, Plazmowy System Eemana, Platforma wibracyjna i inne.

Ideą SPA (z łac. sanus per aquam) jest zdrowie dzięki wodzie – dlatego goście mogą korzystać z bezchlorowego basenu z ożywioną wodą, a także z oczyszczających Łaźni Rzymskich. Dostępne są również kąpiele żywiczne i kąpiele ofuro wykorzystujące dobroczynne działanie ciśnienia hydrostatycznego na układ krążenia – także w wersji romantycznej dla dwojga w jedynych w Polsce wannach Duo Ofuro by Manor House SPA.

Dla wielbicieli niezwykłych rytuałów przygotowano Witalną Wioskę® SPA, seanse w Chacie Solnej, koncerty na misy i gongi tybetańskie i wiele innych atrakcji. Do dyspozycji gości jest też wyjątkowa stadnina ze Szkołą Hippiki i pensjonat dla koni.

Manor House SPA to hotel bez dzieci – tych najmniejszych i najbardziej absorbujących. Przyjmowani są jednak goście młodociani – od 12. lat, bo w tym wieku potrafi się już korzystać z beztroskiego relaksowania się i nie zakłócać wypoczynku innym. Doceni to najbardziej nawet oddana swojej rodzinie mama i każda zapracowana kobieta, ale także małżeństwa i single, którzy przyjeżdżają do tego nadzwyczajnego biowitalnego SPA na Mazowszu.

Więcej na https://www.manorhouse.pl/